Dnes je 17. december 2017
+421 41 5079 100
Online rezervácia
Denné menu

DENNÉ MENU

Vychutnajte si každý pracovný deň medzi 11:00 - 14:00 svoje Klasik, Light alebo Business menu v príjemnom prostredí.
Silvester 2017

SILVESTER 2017

Oslávte v našej spoločnosti príchod nového roka 2018! Živá hudba, DJ, tombola, pečené priasiatko a odvoz do 10 km v cene.
Večera so šéfkuchárom

VEČERA SO ŠÉFKUCHÁROM

Vyberte si tému kompletnej večere, ktorú vám šéfkuchár M. Milučký pripraví priamo pri vašom stole.

Vínna karta

 

ŠUMIVÉ A ŠAMPANSKÉ VÍNA

Slovensko

Hacaj sekt Brut

V jeho sviežej, ovocnej vôni nachádzame tóny citrusových plodov a zelených jabĺk. Chuť tohto šumivého vína, vyrobeného tradičnou metódou zrenia vo fľaši, je pekne vyvážená a primerane podoprená kyselinkami a osviežujúcou horkastou dochuťou.

24,00 €

 

Španielsko

Freixenet Cordon Negro Brut

Víno svetložltej,  iskrivej a krištáľovo čírej farby s konzistentným perlením. V chuti je svieže s dobre zapracovanou kyselinou a  náznakom pečeného chleba. Dochuť vína je stredne intenzívna, príjemná.

24,00 €

                                                                                                                                

Taliansko

Prosecco Santa Margherita DOCG Valdobiadenne Brut

Intenzívna aróma z nádychom ruží a fialiek. Chuť je svieža s tónmi jahôd a malín. Ideálne ako aperitív, k ľahkým predjedlám a k jemnému rizotu.

30,00 €

 

Francúzsko

Bollinger Special Cuvee Brut, AOC
Šampanské víno ľahkej slamovožltej farby s nekonečným perlením. Vo vôni jedinečná, osobitá aróma zložená z hľuzovky, kriedy a jemného nádychu dreva.

60,00 €

 

Champagne Dom Perignon

Je to neobyčajné, komplexné víno s hodvábnou konzistenciou. Dochuť je pozoruhodne dlhá s ľahkými podtónmi kôry citrusových plodov.

240,00 €

 

BIELE VÍNA

 

Slovensko

Veltlínske zelené, výber z hrozna, Janoušek a Polák

Víno je bledožltej farby. Vo vôni dominuje medový tón, obohatený vôňou zelených jabĺk a pikantnej limetky spolu s charakteristickou vôňou mandlí. Chuť je lahodná, po zelenom ovocí a mede, podporená sviežimi kyselinkami.

22,00 €

 

Rizling rýnsky, neskorý zber, Roman Janoušek

Víno má intenzívnu žlto-zelenú farbu. V typickej odrodovej aróme sa striedajú tóny lipy a medu. V noblesnej chuti s pevnou štruktúrou hrajú prím včelie plásty medu a biele korenie.

26,00 €

 

Rizling Vlašský, Single Vineyard, suché, Berta                                            

Víno sýtejšej žlto-zelenej farby. Vôňa má presvedčivý prejav zeleného jablka s odrodovým vnemom vlašských orechov a jemnej minerality. Chuť vína je šťavnatá s výraznou minerálnou stopou a decentnou dochuťou zeleného jablka.

22,00 €

 

Pálava, výber z hrozna, polosuché, Pavelka a Syn                                            

Toto obľúbené a vyhľadávané víno sa zrodilo z hrozna dopestovaného na južných svahoch Malých Karpát. Víno očarí príjemným zlatistým sfarbením. Vôňa a chuť je harmonická, primárne broskyňová v pozadí s medovými tónmi. Chuť je umocnená jemným zvyškovým cukrom, ktorý vínu dodáva plnosť a lahodnosť.

24,00 €

 

Rulandské šedé, výber z hrozna,  Mrva & Stanko                                             

Víno žltej farby zlatistého odtieňa, s príťažlivou vôňou  tropického ovocia, najmä liči a vyzretých ringlôt, s lahodnou medovou arómou. V chuti je víno bohato medovo-ovocné, s ovocnosťou najmä zrelej marhule, s pikantnosťou a elegantnou ovocno-korenistou dochuťou.

26,00 €

 

Chardonnay, výber z hrozna , Mrva & Stanko                                                  

Víno je žltej farby jemnejšieho odtieňa, s decentnou vôňou tropického ovocia, najmä manga a pomaranča,  s vôňou arašidových orieškov a včelích plástov. Chuť vína je noblesne ovocne delikátna, prepletená sviežimi kyselinami, s presvedčivou a dlhou ovocnou dochuťou.

26,00 €

 

Devín, suché, Žitavské vinice                                                                                

Vyzreté, krásne hrozno z časti už tvorilo cibéby, ktorých aróma sa preniesla aj do vína. Víno má zlatistú farbu, bohatú vôňu a plnú chuť umocnenú zrením na jemných kvasničných kaloch metódou sur lie. Dochuť vína je veľmi dlhá, hrozienkovo – medová.

34,00 €

 

Nemecko

 

Riesling, suché, Tonmergel Korrell                                                                       

Jemný, delikátny Rizling, pekne vyvážený. Jemne nasladlý, s tónmi citrusového ovocia, broskyne a peknou jemnou mineralitou.

28,00 €

 

Taliansko

 

Pinot Grigio, suché, Elena Walch Selezione                                                        

Toto Pinot Grigio zaujme ľahkou slamovo žltou farbou a ovocnými tónmi zrelých hrušiek, bieleho korenia a jemnou vôňou šalvie. Chuť je minerálna s dlhým hruškovým zakončením.

26,00 €

 

Francúzsko

 

Gewürztraminer, neskorý zber, Bruno SORG                                                   

Farba vína je intenzívne žltá, s ľahkými zlatými odleskami. Vôňa je bujná, typická pre Gewurztraminer, bohatá po  exotickom  ovocí liči, ananáse a mangu  ako aj  mäte  klinčeku a  korení. Chuť je plná, dobre štruktúrovaná. 

28,00 €

 

Chablis A.O.C.,Domaine Long-Depaquit ,  Albert Bichot                                 

Víno dokonalej svetlo - žltej farby so zeleným okrajom. Vôňa je plnšia, intenzívna broskyňová. Chuť vína je komplexná a pekne štruktúrovaná, pevná. Vyvážené kyselinky sú zjemnené maslovým tónom a dochuť vína je zaujímavo oriešková.

34,00 €

 

Rakúsko

 

Grűner Veltlliner, Neuland, suché, Herbert Zillinger                                                          

Veľmi príjemné víno s ľahkým korenistým nádychom vo vôni a všadeprítomnou mineralitou. Po sviežom nástupe vône príde chuť plná citrusového ovocia a čerstvého zeleného korenia. Dochuť stredne dlhá s jemnou horkosťou.

24,00 €

 

Čile

 

Chardonnay, suché, Emiliana Adobe                                                                  

Mladučké víno,  plné aróm po vanilke a exotickom ovocí. Výrazná chuť ho predurčuje k slávnostným jedlám a na večerné popíjanie s priateľmi. Vyzrievalo v sudoch, ktoré si vinárstvo samo vyrába a tým dbá o najvyššiu kvalitu.

22,00 €

 

Nový Zéland

 

Sauvignon Blanc, suché,  Private Bin Marlborough, Villa Maria         

Nádherne iskrivá žlto - zelená farba. Vôňa je svieža, intenzívne aromatická. Kvetné tóny pretrvávajú vo vôni aj vo forme tónov čerstvo pokosenej trávy. Kyseliny sú vo víne citeľné, ale nevtieravé.

26,00 €

 

RUŽOVÉ VÍNA

 

Slovensko

 

Cabernet Sauvignon, rosé, neskorý zber, polosuché, Janoušek a Polák              

Víno sa honosí elegantným vzhľadom, noblesou a prirodzenosťou. Vo vôni sa vznáša aróma červených lesných  malín, cez ktorú sa jemne prediera vánok čiernych ríbezlí. V chuti dominuje príjemná malinová šťava, ktorú skvelo dopĺňajú červené ríbezle a šťavnaté jahody.

24,00 €

 

ČERVENÉ VÍNA

 

Slovensko

 

Frankovka modrá, Oaked - barrique, D.S.C., Repa Winery

Víno má intenzívnu karmínovočervenú farbu. Vo vôni exceluje kôstkové ovocie a jemná škorica s vanilkou. Chuť je jemne zamatová, plná čerešní, višní a sliviek v čokoláde.

26,00 €

 

Cabernet Sauvignon, výber z hrozna, NICHTA                                            

Víno je vo vôni výrazné s tónmi drobného čierneho bobuľového ovocia. Chuť je plná čokolády, tabaku až čierneho korenia.

24,00 €

 

Pinot Noir, výber z hrozna, Juraj Zápražný                                                

Víno je tmavočervenej farby. Chuť je veľmi plná, ovocná, dobre štruktúrovaná a elegantná. Aróma je plná lesného ovocia a horkej čokolády.

26,00 €

 

Paves, barique, Pavelka a Syn                                                                             

Víno je temnej rubínovo červenej čírej farby so svetlejším okrajom. Vôňa vína je plnšia a intenzívna po prezretých tmavých lesných plodoch, ktoré postupne ustupujú barikovým nuansám vanilky a dymu. Chuť vína je oblá, telnatá so sladkastými tanínmi.

34,00 €

 

Dunaj, akostné odrodové víno, Janoušek a Polák                                                         

Rubínovo červená farba, hlboká s fialovými okrajmi. Nádherná ovocná vôňa plná vyzretých višní a sliviek s jemnými náznakmi kakaa a vanilky. Víno má peknú štruktúru, mäkké vyzreté taníny a je príjemne. Dochuť je dlhá a typicky odrodovo nasladlá.

26,00 €

 

Alibernet, výber z hrozna, Pavelka a syn                                                      

V jeho extraktívnej vôni nachádzame príjemnú stopu čierneho ovocia a čiernych ríbezlí, podčiarknutých jemnou stopou toastingu. Chuť vína je výrazná, ale harmonická s peknou tanínovou štruktúrou a dlhou dochuťou.

26,00 €

 

Taliansko

 

Chianti Classico Reserva, suché, Villa Antinori                                        

Vo vôni pripomína červené ríbezle, višne a korenisto-škoricové tóny s ľahkým dotykom vanilkového lusku. Chuť je harmonická, suchá so živou aciditou a trieslovinou. Ovocný a minerálny záver zvýrazňuje delikátny charakter.

32,00 €

 

IL Bruciato DOC, suché, Antinori Guardo al Tasso                                          

Vôňa je plná intenzívnych tónou zrelého červeného bobuľového ovocia vzájomne sa doplňujúceho s vôňou sladkého korenia a kávy. Chuť je dostatočne vyvážená a cítiť v nej hodvábne taníny spolu so sladko pikantným záverom a dochuťou.

32,00 €

 

Primitivo di Manduria, Capo Marino                                                                 

Rubínovo červená farba, hlboká s fialovými okrajmi. Nádherná ovocná vôňa plná vyzretých višní a sliviek s jemnými náznakmi kakaa a vanilky. Víno má peknú štruktúru, mäkké vyzreté taníny a je príjemne. Dochuť je dlhá a typicky odrodovo nasládla.

28,00 €

 

Francúzsko

 

Pinot Noir, suché, Albert Bichot                                                                           

Má krásnu intenzívnu červenú farbu. V lahodnej vôni dominuje ovocná aróma - tóny čiernych ríbezlí, červených ríbezlí a sliviek. Chuť je mäsitá a dobre vyvážená, diskrétne umocnená drevitými tónmi s príjemným záverom.

30,00 €

 

Chateau Batailley, suché, Grand Cru Classé – Pauillac                                    

V jeho vyzretej vôni ešte stále pociťujeme tmavé prezreté ovocia a lekvár z čiernych ríbezlí, ktoré však postupne potláčajú stopy praženej kávy a jemného nádychu kože a dymu. Chuť vína je komplexná, pekne vyvážená so sladkastými tanínmi.

59,00 €

 

Merlot, suché, Domaine Feraindiere                                                                  

Víno má hlbokú rubínovú farbu. Vôňa je jemná a elegantná, s tónmi zrelých čerešní a sliviek na pozadí je cítiť vanilku a fialky. V chuti je suché, dobre vyvážené so štrukturovanými tanínmi.

22,00 €

 

Španielsko

 

Marqués De Riscal, Reserva,

suché, Herederos del Marqués de Risca, RIOJA                                               

Víno vyzrieva v barikoch viac ako 24 mesiacov, čím získava klasickú arómu a výbornú štruktúru. Je to nádherné, harmonické a elegantné víno s nespočetnými aromatickými odtienkami.

38,00 €

 

Austrália

 

Shiraz, suché, Thomas Hyland, Penfolds                                                            

Tmavé a husté so slivkovo červenými odtieňmi a karmínovým okrajom. Vo vôni cítiť tmavé zrelé aromatické ovocie. Korenistá aróma je doplnená tónmi zrelých sliviek, tmavého ovocia, sladkého drievka a anízu. Na začiatku cítiť chuť krémovej textúry vanilky, má sladkú dochuť a na záver príjemne jemné taníny.

32,00 €

 

Argentína

 

Malbec, suché, Santa Ana La Mascota                                                                

Malbec v tej najlepšej podobe! Plný a výrazný s vôňou po horkej čokoláde a višniach s dlhou až nekonečnou dochuťou. La Mascota je limitovanou edíciou vinárstva Santa Ana a produkuje sa iba z najstarších vinohradov.

26,00 €

 

PRÍRODNÉ SLADKÉ VÍNA

 

Slovensko

 

Tokajský výber 4-putňový – J & J Ostrožovič, Tokaj                                       

Vysokokvalitné výberové víno, ktoré sa vyrába pridaním štyroch putní, do mladého suchého vína. Je zlato - žltej farby s intenzívnym jantárovým odtieňom, sladké, príjemne aromatické s výraznou chlebovinkou. V sudoch dozrieva min. 6 rokov.

30,00 €

 

Hetera, Žitavské vinice                                                  

Víno s lákavou farbou a vôňou. Pripomína citrusové plody a včelí med. Chuť je lahodná, harmonická a perzistentná. Delikátne, krištáľovo čisté víno s impozantnou dochuťou.

28,00 €

 

Portské víno

 

Graham´s Fine Ruby Porto                                                                                  

Jemný štýl portského s omamnou vôňou bobuľového ovocia a holandského kakaa. Po výraznej aróme sa objavuje klasická likérová dochuť s tónmi lekváru a škorice.

33,00 €

 

 

Rozlievané vína

 

ŠUMIVÉ  VÍNO

 

Prosecco Santa Margherita

0,1l  - 4,00€

 

 

BIELE VÍNA

 

Chardonnay, MaS

0,1l  - 3,40€

 

Sauvignon Blanc, Villa Maria Private Bin Marlborouh

0,1l  - 3,40€

 

 

RUŽOVÉ VÍNO

 

Cabernet Sauvignon Rosé, Mojmírovce

0,1l  - 3,00€

 

 

ČERVENÉ VÍNA

 

Zweigeltrebe, NICHTA

0,1l  - 2,40€

 

Primitivo, PUGLIA, Tere di Sava-Lucarelli

0,1l  - 2,80€

 

SLADKÉ VÍNO

 

Tokajský výber 4-putňový – J & J Ostrožovič, Tokaj

0,05l – 4,00€

 

 

PORTSKÉ VÍNO

 

Port Wine,  Graham´s Fine Ruby Porto

 0,1l – 4,40€

 0,05l – 2,20€

 

ROZLIEVANÝ MUŠT

 

Hroznová šťava červená, NICHTA

0,1l  - 1,80€

 

Hroznová šťava biela, NICHTA

0,1l  - 1,80€