Gastronómia

Objavte lahodné chute hotelovej reštaurácie, príjemnú atmosféru kaviarne s barom alebo využite cateringové služby.

Komplexné gastronomické služby

Všetky jedlá, dezerty, snacky a nápoje pripravujeme vždy z čerstvých prvotriednych surovín, ktoré sú nezameniteľné pre svoju prirodzenú chuť, krásu, vôňu a typickú jednoduchosť.

Reštaurácia Dubná Skala je otvorená počas každého dňa pondelok – nedeľa v čase 07:00-14:00, 18:00- 21:00.

Boutique Hotel Dubná Skala

Hotelová reštaurácia

Reštaurácia Dubná Skala v centre Žiliny je ideálnym miestom na príjemný večer vo dvojici, rodinnú oslavu či pracovné posedenie pri business menu.

Kuchársky tím pravidelne dopĺňa jedálny lístok o nové recepty, sezónne menu a exkluzívnu ponuku kvalitných vín. V Dennom menu aj v Á la carte myslíme tiež na zákazníkov s potravinovými alergiami a intoleranciami. V prípade záujmu pre vás pripravíme biznis raňajky.

Reštaurácia Dubná Skala je otvorená počas každého dňa pondelok – nedeľa v čase od 7:00- 14:00, 18:00-21:00.

tasty dish on the table in the restaurant.

Kaviareň a bar

Útulná kaviareň s barom je tým pravým miestom pre vaše stretnutia s obchodnými partnermi a priateľmi. Osvieženie prinášajú, domáce limonády, miešané koktaily, sendviče, čerstvé dezerty či čokoládové pralinky.

Catering

Jedlá pripravené v kuchyni Hotela Dubná Skala prinesieme k vám. Vyberte miesto v rámci Žilinského kraja a ostatné nechajte na nás.

Catering

Profesionálny servis

Tím Reštaurácie Dubná Skala vám ponúka profesionálny catering. Vždy na mieru – pre rodinné stretnutia či firemné akcie. Externé cateringové služby ponúkame v celom Žilinskom kraji. Jedlá, nápoje, výzdobu a celkové prevedenie navrhneme a zabezpečíme podľa vášho želania. Pripravíme studený aj teplý bufet priamo na vami určenom mieste aj s možnosťou prenájmu kompletného vybavenia.

Rezervácia / Cenová ponuka

+421 911 606 112
conference@doxx.sk