Ubytovanie

Široká ponuka štýlových izieb a exkluzívnych apartmánov.

Komfortné pobyty

Využite príležitosť na oddych a načerpanie nových síl počas dovolenky alebo pracovnej cesty.

Boutique Hotel Dubná Skala

37 štýlových izieb

Boutique Hotel Dubná Skala**** Žilina ponúka 34 štýlových izieb a 3 exkluzívne apartmány s jedinečnou atmosférou. Všetky hotelové izby sú vybavené čajovým servisom a navyše v izbách typu executive a apartmány na Vás čaká dúšok kvalitného espressa z vlastnej praženej kávy.

Zariadenie z prírodných materiálov v tmavohnedej farbe je kombinované s nenápadnými secesnými prvkami.

Príjemné a komorné prostredie hotela vám poskytne dokonalý priestor pre váš oddych. Hotel je priateľský k malým domácim zvieratám.

 

Pobytové balíky

Osobný oddych

Ponúkame vám zvýhodnené pobytové balíky so vstupom do privátneho Relax centra s možnosťou masáže. Pokojná, komorná atmosféra hotela spolu s jeho službami ponúkajú absolútny relax.

Pripojte výlety za historickými pamiatkami Žilinského kraja alebo prírodnými krásami Malej Fatry.

Rekreačný poukaz

Užite si pobyt v Žiline o 55 % výhodnejšie. S rekreačným poukazom sa môžete ubytovať aj v Hoteli Dubná Skala. Viac informácií nájdete tu: Ako použiť rekreačný poukaz.

Pobytové balíky

Doprajte si relax vo dvojici podľa vašich preferencií.

Vychutnajte si dokonalý oddych. Skvelá večera s prípitkom, fľaša sektu na izbe, vstup do Relax centra s masážou. Ubytovať sa môžete v manželskej izbe alebo jednom z našich exkluzívnych apartmánov Red, Orange, Green. Viac info ohľadom balíka tu.

cena od 299 €*/ 2 osoby /  2 noci (podľa výberu izby)

*bez mestského poplatku

+421 41 507 91 00
hoteldubnaskala@doxx.sk

Skupinové pobyty

Špeciálna ponuka pre firmy a podnikateľov prináša možnosť skombinovať ubytovanie, konferenčný servis a gastronomické služby za zvýhodnenú cenu.

Skupinové pobyty

Conference balík

Balík s ubytovaním pre firmy. Pri plánovaní školenia, semináru, konferencie či prezentácie pre 10 a viac osôb aj s ubytovaním, odporúčame využiť zvýhodnené konferenčné služby v rámci Conference balíka.

Cenová ponuka – skupinové pobyty

+421 903 220 416
roomdivision@doxx.sk