Podujatia a akcie

Využite štýlové priestory hotela na firemné akcie či rodinné udalosti.

Spoločenské recepcie, bankety a rodinné stretnutia

Zažite nezabudnuteľné eventy v štýlovom butique hoteli v srdci Žiliny. Vyberte si miestnosť a náš tím vyšperkuje vaše podujatie profesionálnym servisom a jedinečnou gastronómiou.

21.jún 29.jún
Zvýhodnené ubytovanie

Špeciálna cena vo vybraných termínoch

22.máj 30.jún
Oslávte promócie veľkolepo

Promócie

01.júl 01.sep
Zvýhodnené ubytovanie

First moment pobyty

30.apr
Školenia

Výhodná cena za prenájom priestorov

01.jan 31.dec
Rezervácia pobytu najvýhodnejšie cez náš web

Program Garant

01.júl 30.dec
Zvýhodnená ponuka

Relax s romantickou večerou

01.jan 31.dec
Výhodné parkovanie

Súkromné parkovacie miesto

21.apr 31.dec
Pobytový balíček výhodne

Relax vo dvojici

30.nov
Pobytový balíček výhodne

Oddych & Regenerácia

Rodinné udalosti

Hotel Dubná Skala**** je vzhľadom na svoje služby, ponuku a polohu v centre mesta Žilina vhodný na slávnostné rodinné udalosti a oslavy – krstiny, prijímanie, promócia, svadba, oslava narodenín, výročie a iné .Využite priestory salónikov, profesionálne služby, ponuku reštaurácie a kaviarne.

Rodinné udalosti

Radi budeme súčasťou vašich výnimočných rodinných udalostí ako sú krstiny, sväté prijímanie, promócie, luxusná svadba, narodeninová oslava či výročie. Komorná atmosféra je vhodná aj na dôstojnú smútočnú rozlúčku. Slávnostný obed s nádychom decentného luxusu vám pomôžeme naplánovať v priestoroch reštaurácie, kaviarne alebo v niektorom z troch salónikov. Tešíme sa na vás.

Rezervácia / Cenová ponuka

+421 911 606 112
conference@doxx.sk

Firemné akcie

Ponúkame vám možnosť realizácie nezabudnuteľných eventov pre vašich kolegov, obchodných partnerov, zákazníkov. Spoločenské podujatie, firemná akcia, oslava či vianočný večierok. V našich priestoroch zažijete jedinečné eventy podľa vašich preferencií.

Firemné akcie

Využite naše štýlové a variabilné priestory do 200 ľudí, s ľahkou dostupnosťou priamo v centre Žiliny.

Hotel Dubná Skala**** s komornou atmosférou luxusu je obľúbeným miestom pre významné spoločenské podujatia, firemné akcie a usporiadanie konferencií, obchodných prezentácií či pracovných obedov. Štýlový hotel disponuje reštauračnými a kaviarenskými priestormi a tromi salónikmi. Ich variabilnosť a moderné technické vybavenie umožňuje ideálne skombinovať napríklad školenie s večerným rautom a neformálnou časťou. Reštauračné služby zabezpečíme ako servírované menu alebo formou bufetových stolov. Využite naše variabilné hotelové priestory s rôznymi tipmi sedenia, s kapacitou až do 200 osôb. Vašu akciu vám pripravíme na mieru, s dôrazom na profesionálny servis.

Rezervácia / Cenová ponuka

+421 911 606 112
conference@doxx.sk