Podujatia a akcie

Využite štýlové priestory hotela na firemné akcie či rodinné udalosti.

Spoločenské recepcie, bankety a rodinné stretnutia

Zažite nezabudnuteľné eventy v štýlovom butique hoteli v srdci Žiliny. Vyberte si miestnosť a náš tím vyšperkuje vaše podujatie profesionálnym servisom a jedinečnou gastronómiou.

hotelová izba s maželskou posteľou a ovocím na tanieri
29.sep 01.okt
Zvýhodnené ubytovanie

Špeciálna cena vo vybraných termínoch

21.apr 31.dec
Pobytový balíček výhodne

Relax vo dvojici

01.máj 31.dec
Firemné udalosti

Posedenie v tradičnej vinárni

01.júl 30.dec
Zvýhodnená ponuka

Relax s romantickou večerou

30.nov
Pobytový balíček výhodne

Oddych & Regenerácia

konferenčné priestory - stoly s kvetami a minerálkou
03.okt
Školenia

Výhodná cena za prenájom priestorov

Rodinné udalosti

Hotel Dubná Skala**** je vzhľadom na svoje služby, ponuku a polohu v centre mesta Žilina vhodný na slávnostné rodinné udalosti a oslavy – krstiny, prijímanie, promócia, svadba, oslava narodenín, výročie a iné .Využite priestory salónikov, profesionálne služby, ponuku reštaurácie a kaviarne.

Rodinné udalosti

Radi budeme súčasťou vašich výnimočných rodinných udalostí ako sú krstiny, sväté prijímanie, promócie, luxusná svadba, narodeninová oslava či výročie. Komorná atmosféra je vhodná aj na dôstojnú smútočnú rozlúčku. Slávnostný obed s nádychom decentného luxusu vám pomôžeme naplánovať v priestoroch reštaurácie, kaviarne alebo v niektorom z troch salónikov. Tešíme sa na vás.

Rezervácia / Cenová ponuka

+421 911 606 112
conference@doxx.sk

Firemné akcie

Ponúkame vám možnosť realizácie nezabudnuteľných eventov pre vašich kolegov, obchodných partnerov, zákazníkov. Spoločenské podujatie, firemná akcia, oslava či vianočný večierok. V našich priestoroch zažijete jedinečné eventy podľa vašich preferencií.

Firemné akcie

Využite naše štýlové a variabilné priestory do 200 ľudí, s ľahkou dostupnosťou priamo v centre Žiliny.

Hotel Dubná Skala**** s komornou atmosférou luxusu je obľúbeným miestom pre významné spoločenské podujatia, firemné akcie a usporiadanie konferencií, obchodných prezentácií či pracovných obedov. Štýlový hotel disponuje reštauračnými a kaviarenskými priestormi a tromi salónikmi. Ich variabilnosť a moderné technické vybavenie umožňuje ideálne skombinovať napríklad školenie s večerným rautom a neformálnou časťou. Reštauračné služby zabezpečíme ako servírované menu alebo formou bufetových stolov. Využite naše variabilné hotelové priestory s rôznymi tipmi sedenia, s kapacitou až do 200 osôb. Vašu akciu vám pripravíme na mieru, s dôrazom na profesionálny servis.

Rezervácia / Cenová ponuka

+421 911 606 112
conference@doxx.sk